Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Forma wsparcia

Źródło wsparcia

Forma i termin składania wnisków 

Wykaz dodatkowych załączników składanych wraz z wnioskiem

Czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku

Czas oczekiwania na wypłatę środków

Link do strony internetowej/informacji o naborze

Osoba do kontaktu

Niskooprocentowana pożyczka z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców Fundusz Pracy Wnioski powinny być wnoszone w postaci elektronicznej poprzez platformę Praca.gov.pl lub w postaci papierowej do urzędu PUP Lesko ul. Moniuszki 6.
Nabór wniosków trwa od 2 kwietnia do odwołania.

https://lesko.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzd-pozyczka
rozpatrywane na bieżąco W ciągu dwóch dni roboczych od podpisania umowy https://lesko.praca.gov.pl/rynek-pracy/aktualnosci//-/asset_publisher/8VCc6CLiHUaO/content/11950049-niskoprocentowa-pozyczka-z-funduszu-pracy-dla-mikroprzedsiebiorcow 134616047 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 134616032 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców Fundusz Pracy lub EFS Wnioski można składać w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy praca.gov.pl lub w formie papierowej w zaadresowanej i zamkniętej kopercie do urny na dokumenty znajdującej się przy wejściu do siedziby PUP Lesko lub przesyłając pocztą na adres PUP Lesko ul. Moniuszki 6.
Nabór w trybie ciągłym do odwołania
https://lesko.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzb-wynagrodzenia rozpatrywane na bieżąco data będzie podana w umowie https://lesko.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzb-wynagrodzenia 134616047 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 134616032 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych Fundusz Pracy lub EFS Wnioski można składać w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy praca.gov.pl lub w formie papierowej w zaadresowanej i zamkniętej kopercie do urny na dokumenty znajdującej się przy wejściu do siedziby PUP Lesko lub przesyłając pocztą na adres PUP Lesko ul. Moniuszki 6.
Nabór w trybie ciągłym do odwołania
https://lesko.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzc-samozatrudnieni rozpatrywane na bieżąco data będzie podana w umowie https://lesko.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zzc-samozatrudnieni 134616047 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 134616032 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych Fundusz Pracy lub EFS Wnioski można składać w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy praca.gov.pl lub w formie papierowej w zaadresowanej i zamkniętej kopercie do urny na dokumenty znajdującej się przy wejściu do siedziby PUP Lesko lub przesyłając pocztą na adres PUP Lesko ul. Moniuszki 6.
Nabór w trybie ciągłym do odwołania
https://lesko.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zze-organizacje rozpatrywane na bieżąco data będzie podana w umowie https://lesko.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/15zze-organizacje 134616047 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 134616032 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.